PAR MUMS

        Motociklistu klubs “Gold Wing Club of Latvia” (GWCLV) ir vienīgais oficiālais Gold Wing moto entuziantu klubs Baltijā, kurā apvienojušies leģendārā Japāņu motocikla Honda Gold Wing īpašnieki.

 

        Gold Wing ir vieni no prestižākajiem, uzticamākajiem un komfortablākajiem motocikliem pasaulē. Tie tiek ražoti jau 40 gadus un pēdējos 14 gadus atrodas lielo ceļojuma motociklu tronī – tāds fakts vien jau ir pelnījis, lai tiktu ierakstīts Ginnesa rekordu grāmatas titullapā! Lai gan konkurenti dažas reizes ir mēģinājuši pabīdīt šo klinti malā, visi mēģinājumi ir izgāzušies ar lielu troksni. Kurš gan tagad vēl atceras Kawasaki Voyager, Suzuki Aspencade vai Yamaha Venture? Tie visi jau sen dus vēstures mēslainē, bet karalis aizvien sēž savā tronī. Izklausās diez gan paskaļi, bet fakti ir fakti, strīdēties ar tiem veltīgi.

 

        2014.gada novembra beigās rūpnīcā no konveijera noripoja 300 miljonais Honda Gold Wing motocikls.

 

        GWCLV kopš 2014.gada ir Gold Wing European Federation (GWEF) biedrs. GWEF sastāvā ir Gold Wing klubi no 26 Eiropas valstīm – Latvijas, Austijas, Baltkrievijas, Beļģijas, Bulgārijas, Čehijas, Dānijas, Somijas, Francijas, Vācijas, Anglijas, Holandes, Ungārijas, Īrijas, Itālijas, Luksemburgas, Norvēģijas, Polijas, Portugāles, Slovēnijas, Spānijas, Zviedrijas, Krievijas, Turcijas, Šveices un Ukrainas. Katram GWEF biedru klubam ir pienākums reizi gadā organizēt Trefenu (no holandiešu vārda “trefen”, kas nozīmē draugu tikšanās) savā valstī – tādējādi attīstot mototūrismu Eiropā, kā arī valstu nacionālās kultūras un vēstures apgūšanu.

 


© 2011 GOLDWING Club Latvia.